ДПС – GECMISTE KALSIN!*
*Geçmişte kalsın! – от турски език: „Нека остане в миналото!“. Употребява се като израз при случили се лоши събития Справедливостта налага да напиша този текст. А аз съм Стрелец и ненавиждам, когато се лъже. И заради още нещо. Заради старата турска поговорка: „Падналият няма приятели“. А аз никога не оставям падналия. Винаги подавам ръка. Още Прочети още…



