Измислени „антитерористи” бълват тъпни за атентата
Дежурните „спецове” по антитероризъм изпълзяха от дупките. Смешници налазиха телевизионните студиа, бълвайки тъпотии за атентата. Питат ги за предупреждението на Дани Шенар от 5 януари т.г., а те се гърчат като престарели гювендии. Оплюват премиера на Израел. Сякаш той не е бил консултиран от МОСАД, за да твърди, че „ХИЗБУЛА” стои зад терористичния акт. Сякаш Прочети още…