„Самокритичната“ диагноза на Борисов
Към статията на Иван Бакалов в e-vestnik, която обяснява юридически какво означава самопризнанието на премиера Борисов за извършеното от него престъпление, добавям само своя отговор на въпроса: ЗАЩО? Какво кара Борисов да откровеничи? Три са причините, извън правната му некомпетентност: Убеден е, че стои над закона и държи да ни го демонстрира, за да не Прочети още…