Най-после лъсна некомпетентността на министър Делян Добрев
Партизански назначения на ГЕРБ будят смях и създават риск! Ура! На 14 септември така нареченият американски посланик се маха от родината ни и повече няма да ни досажда и дразни с безпардонното поведение, което не спря да демонстрира! Някак между редовете мина едно изказване на Джеймс Уорлик, посланикът на САЩ, покрай когото мнозина от българите Прочети още…