СПРЕТЕ ГО ТОЯ ИЗУМЕН МВР МИНИСТЪР, БРЕ! ОТКОГА СЪДЪТ РАБОТИ С МВР?!
МВР министър Валентин Радев: „Хубавата новина е, че и съдът работи с нас. Има ефективни присъди.„ Нека да анализираме поредната IQ мисъл – трепач на вътрешния министър. Имало хубава новина. И коя е тя? Че И съдът работи „с нас“. Кои са тия „нас“? Като министър на МВР, това трябва да означава, че съдът работи Прочети още…