В ТИНЯТА, В КОЯТО НИ НАВРЯ БАЦЕ, КОКИЧЕТА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ
В тинята, в която ни навря баце, кокичета не съм виждал. … Гледам вчера Борисов в ЕП и си мисля – “ето защо от римляните останаха само ромите” … полет над щъркелово гнездо … евродепутатите се изгубиха в тунелите на мисълта му … требва да си уникален клепар, да му ръкопляскаш на тоя селски измамник. Прочети още…