ПРОГНИЛАТА СЪДЕБНА СИСТЕМА СИ ИЗМИСЛИ „СТАНДАРТИ“, С КОИТО ДА ЕЛИМИНИРА МАЛКОТО ОСТАНАЛИ ЖУРНАЛИСТИ, КОИТО НЕ СЕ СТРАХУВАТ ДА КАЗВАТ ИСТИНАТА
„Висшият съдебен съвет (ВСС) предложи на парламента вмешателството в работата на магистратите като злонамерени атаки и натиск да стане престъпление в Наказателния кодекс. Идеята бе изтълкувана като репресия върху журналистите.“ Съдийската колегия във ВСС приела „Стандарти за намеса в независимостта в съдебната власт“. Намерихме ги тия Стандарти и взехме, че ги прочетохме. Докато ги четяхме Прочети още…