ПО-ПОЛЕКА С МАЯ, ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ! ПАК!
Лековерността на българското народонаселение стихийно се лашка от влак на влак, от такси на такси, от Мая на „мая“. Дни наред омбудсманът на републиката орева орталъка как и взели автомобила и по „законите“ на селския дърварски пиар ни се показа в куп преднамерени, умишлено пропагандно заснети, фотоси, как ако трябва и в кенефа ще седи, Прочети още…