Вицепремиерът Цветанов откри Америка
Някои от олигарсите били за затвора, открива Америка вицепремиерът Цветан Цветанов. Интервюто му в „24 часа” бележи развитие в позицията му по олигарсите. Но съвсем леко. Акцентът отново е, че те са наследство от предишни режими, че са емблема на прехода, родена преди ГЕРБ да поеме властта. Не е ясно само как така Прочети още…