Донос до министър-председателя на Република България: Депутатите не ходят на работа
От Георги Даскалов, гражданин, данъкоплатец и избирател Уважаеми г-н министър-председателю, уважаеми дами и господа. ГЕРБ спечели изборите на 5 юли 2009 година и защото обеща, че ще се сложи край на безпричинните отсъствия на депутатите от пленарната зала на Народното събрание и на практиката да се гласуват важни за страната закони, без да има необходимия Прочети още…