МВР, А ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ НА ГЕОРГИ ИЛИЕВ НАМЕРИХТЕ ЛИ?
„Потресаваща” „новина” от „Чичовото” – главният секретар на МВР Светлозар Лазаров за пореден път вкара МВР в стилистиката на жълто-фекалните медии. „Полицията е открила кой е собственикът на пушката, с която е бил застрелян босът на ВИС Георги Илиев. Оръжието – „Аншуц” 22-ри калибър, е било внесена у нас абсолютно легално и купено от Прочети още…