ПОЖАРЪТ В ОФИСА НА БАРЕКОВ ОБЯВЕН ВЪВ ФЕЙСБУК ПРЕД ПОЛИЦИЯТА.
Изгарянето на офиса на Николай Бареков в Стара Загора е било обявено като палеж във Фейсбук още преди полицията да реагира. В социалната мрежа се е появил пост четири минути след като сигнализацията на СОТ отчела, че има пожар и почти десет минути преди да пристигнат пожарната и патрулка на МВР. Този факт говори Прочети още…