БЕЗОЧИЕТО НА ГЕРБ ОБЩИНА –ВАРНА ЗА ПРОБЛЕМИТЕ В КОНСТАНТИНОВО КРИСТАЛИЗИРА ДО НАГЛОСТ. В МУТРЕНСКИ СТИЛ ВЛАСТТА ДЕМОНСТРИРА СИЛА, КАТО Я СТОВАРВА ВЪРХУ НИ ЗА НАЗИДАНИЕ
Безочието на кметската управа в Община Варна към проблемите на село Константиново, кристализира вече до наглост. Здравейте! Пиша Ви по повод поредното управленско безумие сътворено от кметския екип в Община Варна. След репортаж на БТВ излъчен на 07.02.2018г., отразяващ разбитата след наводнението от 2016г. улична инфраструктура и липсата на мръсна канализация в селото, на 16.03.2018г. Прочети още…