ПАНОРАМА. СИ Е.АЛО МАМАТА
По-глупав разговор в Панорама е може би само Стани богат. Ма не съм сигурна. Професорът Дичев вика, че Ислямска държава не била чак пък толкова опасна, колкото сте вие предполагали. Бе що ли не отидох на кръчма?! Ама аз не, та не, ще пържа на детето тиквички… И ще си говоря с него. Пък той Прочети още…