А ЖЪЛТИ ЗВЕЗДИ КОГА ЩЕ РАЗДАВАТЕ, КРАСИМИРЕ? ДА СЕ НАРЕДЯ И АЗ.
Наистина има моменти, в които настоявам да събера масовата омраза.Може би трябва да се консултирам с лекар. Сериозно! Тези двамата идиота от селото са пребили войника, защото живеят в незаконни къщи ли? Знае ли вицепремиера с юнашкия поглед и неговият премиер, колко процента от постройките в българските села са незаконни? Ако се поинтересуват ще се Прочети още…