А ПАРИТЕ ОТКЪДЕ? ЖЕСТОКО! КУЛТОВО! АМЕРИКАНСКИ ЗАЕМ, КАКТО СЕ РАЗБРА!
В началото на годината лекичко се промъкна новината, че е възможно да вземем нов заем, за да си платим накуп изтребителите. Американски заем, както се разбра! Ей, направо далаверата на века – купуваме изтребители в чувал, които ще получим след години, плащаме си обаче прескъпата цена накуп, и понеже нямаме пари, искаме заем от американците, Прочети още…