МОРАЛНА ЖУРНАЛИСТИКА ЛИ!? НЕ, БАДЖАК – ЖУРНАЛИСТИКА СРЕЩУ 100 БОНА! ЧЕСТИТО НА ДОМУС, ДЕТО МУ БОКО МУ НАБУТА ТАЯ „ДАЛАВЕРА“ НОВА ТВ, ДЕТО НЯМА НИЩО ОБЩО С НЕГО
Морална журналистика ли !??? 100 000 долара за “свободния” продуцент Цецо от Нова, 100 бона и за Миролюба Бенатова. “Афера” е доказала, че не цепи басма на никого. Истината е тази, която я ръководи. И заради това е мразена и атакувана от онези с власт и от онези, които го играят “опозиционери”, но всъщност са Прочети още…