КОЙ ЩЕ ДОЙДЕ ДА ИНВЕСТИРА ВЪВ ВАРНА, КАТО ПОЧВАТЕ ДА ГИ ЩАВИТЕ ОЩЕ ОТ ЛЕТИЩЕТО, БЕ, ГЕРБ „МАЗАЧИ НА ФИЛИИ“! ВИЕ НАПРАВИХТЕ ВАРНА ПЪЛНИ ЛАЙНА!
„Отчайваща е разликата между Варна и София по отношение на бизнеса. Наистина сме провинция. Това каза вчера областният управител Стоян Пасев при откриването на форума “Икономика, инфраструктура и инвестиции” под наслов “Синергия за по-добра бизнес среда”, организиран от Националното сдружение на недвижимите имоти във Варна. Нещо все не ни достига, към момента Пловдив е по-развиващият Прочети още…