Нападнаха заведение с граната
Ръчната бомба е направила дупка в стъклото на входната врата, но не се е взривила. Жената веднага звъннала в полицията. Мястото веднага било отцепено с жълта лента. Към 11 часа пристигнал екип на ДОТИ, който обезвредил невзривената граната и я взел за експертна оценка. Гранатата е учебна – смятат специалистите. Бистрото се намира Прочети още…