Драшков не бил организирал подписката, обаче се подписал пръв
Бяха непочтени към мен, но няма да търся отмъщение. Това заявява в интервю за неделния брой на в. "24 часа" отстраненият зам-председател на ДАНС Иван Драшков. "Вярно е, че с акта на отстраняването ми към мен постъпиха непочтено, но аз нямам намерение да търся отмъщение и да нападам някого", посочва той. Сертов смята Прочети още…