Gooooooooooood morning, Мутриленд!
Как сте, бе? Не сте добре, сигурни сме! щот‘ върнахте бонусите и ся, зорлем ще трябва да мизерствате на волните пожертвувания, оставяни от гражданите във вида „цветя и бонбони“? Не ли? Ма ‘се пак, криза е. То при нас, като е криза, при вас кво да е? Макар че, комай саде във властта Прочети още…