Госпожо Кунева, защо ни лъжехте? Напускаме Сдружение „България на гражданите”!
ДО Г-ЖА МЕГЛЕНА КУНЕВА Госпожо Кунева, обръщаме се към Вас чрез медиите, защото и Вие ни уведомихте по този начин за напускането на НДСВ. Този ход според нас е непочтен. Защо него направихте докато бяхте депутат, министър в две правителства и еврокомисар, иззбрана и посочена от НДСВ? Правите го сега, когато НДСВ Прочети още…