Истинска трагедия: три болници отказват лечение на тежко болен. Къде е президентът, който ни обеща да крещи за националните приоритети?
Eдна държава престава да бъде такава, когато отказва да се погрижи за болните, дори и за тези, които са в безнадеждно болни. Четеш материала, гледаш видеото и няма как да не си мислиш: „Нима в болниците лекуват само хората, за които са 100 % сигурни, че ще оздравеят? Ами къде остана чисто човешката загриженост?“Някои ще Прочети още…