Помогнете ми!
Този текст ще е патетичен, може и малко сълзлив. И какъв друг да е, когато става дума за нещо, което обичаш. Изобщо не възнамерявам днес да пиша стилистично издържано. Нито да ви агитирам да дойдете на протеста в защита на Иракли в четвъртък. Няма да ви обяснявам колко е важно. Знам, че го осъзнавате. Искам Прочети още…