Два свята – единият е излишен. Ако питате себе си – ТЕХНИЯТ. Ако питате политиците – НАШИЯТ.
НАШИЯ СВЯТ никой не ни разрешава да играем футбол през работното време с приятели-митничари; не можем да звъннем на шефа на митницата, за да спре проверката на Мишо Бирата; добре знаем кои са корумпираните и колко се плаща на катаджията, за да не пише акт; хората нямат пари за храна, та да могат да си Прочети още…