КАКВО ДА СЕ ПРАВИ?
Това е въпросът, който се изправи пред обществото на България в дните на най-масовите и бурни протести от зимата на 1996/97 г., които продължават и след страхливата и с лоши сметки оставка на правителството, водено от Б. Борисов. Ако се резюмира с няколко изречения духа на протестите и причините, които ги предизвикаха, то следва да Прочети още…