« Върни се назад Публикувано на 24.06.2026 / 10:05

КОПРИНКАТА НА РАДЕВ ШИШКОВ ЛИ Е ИДИОТ, ИЛИ НИЕ, ДЕТО ТЪРПИМ ТИЯ ИДИОТИ?! ПРЕДИ ДВА ДНИ: „СГРАДИТЕ НА „БАБА АЛИНО“ ТРЯБВА ДА СЕ СЪБОРЯТ!“, ДНЕС: „СГРАДИТЕ НЕ МОЖЕМ ДА СИ ПОЗВОЛИМ ДА СЕ СЪБОРЯТ!“

Преди два дни. Радевият Копринков министър Иван Шишков:

„Построените вече къщи в „Баба Алино” трябва да се съборят и няма друго решение.“

Днес. Радевият Копринков Шишков:

„Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство. Предложихме изменения в тези текстове. Текстовете за търпимост да касаят само единствено инженерната инфраструктура, за да може като общество да запазим това, което е направено, след като направим проверка дали отговаря на нормите.“.

Копринката Шишков на Радев ли е идиот, или ние, дето търпим тия идиоти?!

Afera.bg

«