ЯДЕЦ! НОВ ПРОКУРОРСКИ САЙТ ПЪК НИЩО НИ ЗА ПРОВЕРКА ПО ВЪПРОСИТЕ НА РАДЕВ ЗА СИМБИОЗАТА „ПЕЕВСКИ&БОРИСОВ“, НИ ЗА ТРАНСПОРТНИЯ МОСКОВСКИ!
„Прокуратурата на Република България с нов сайт
Новата структура позволява на всеки потребител да намери възможно най-лесно и бързо информацията, която търси“
Така пише в правния свят – сайт, дето и той няма нищо общо с Пеевски.
И ние, като бир-парче потребител, решихме да намерим „възможно най-лесно и бързо информацията, която търсим“.
Потърсихме как се развива прокурорската проверка, потънала в тотално табу, за предизвиканата смърт по непредпазливост на детето на транспортния министър Ивайло Московски.
Ядец!
Потърсихме и информация сезирал ли се е и ЗАЩО НЕ СЕ Е СЕЗИРАЛ ГЛАВНИЯТ ПРОКУРОР ЗА ВЪПРОСИТЕ, КОИТО ЗАДАДЕ ПРЕЗИДЕНТА РУМЕН РАДЕВ ОТНОСНО СИМБИОЗАТА МЕЖДУ БОЙКО БОРИСОВ И ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ.
Ядец!
Аре, пишете го бегал тоя прокурорски сайт. И го оставете да му се любуват слугинажа на прокуратурата и „независимите“ „свободни медии“ от Пеевски, който и той, завалията, няма нищо общо с Цацаров.
Afera.bg