« Върни се назад Публикувано на 19.02.2013 / 10:33

ЦВЕТАНОВ, КЪДЕ СИ ДА КАЖЕШ, ЧЕ ТРАКТОРА ВДИГА БУНТОВЕ? СЪМНЯВА ЛИ СЕ ВЕЧЕ НЯКОЙ, ЧЕ СТРЕЛБАТА СРЕЩУ ДОГАН БЕШЕ ПОРЪЧКОВА?

Вътрешният министър Цветан Цветанов след като се появи НА ЗАПИС във „Всяка неделя”, а по-късно  докато народа хвърляше камъне и дърве и крещеше „Оставка” и „Мафия”, се изтъпани и на коктейл заради последната серия на „Под прикритие”, още не се е появил по ратайската си телевизия ТВ7 за да ни разясни, че Алексей Петров – Трактора стои зад бунтовете на протестиращите.

Има ли някой, който продължава да се съмнява, че стрелбата срещу Ахмед Доган беше ПОРЪЧКА? И че същото МВР на Цветанов изкара Октай Енимехмедов „Левски” и го спасиха с „хулиганска проява”?! И стрелбата се случи точно пред прочитането на убийствената втора част от доклада на Доган, в която той размаза диктатурата на Борисов?!

Къде е Цецоуто на Борисов да блябосва при Бареков /там, разбира се, задължително!/ как „октопода” иска да свали правителството?

Къде са „огнените” купени журналисти, които се скъсаха да обясняват, че имало сценарий за да бъде срутена властта на ЧОРБАДЖИЯТА ИМ БОРИСОВ?

Какво ще ни приказват при Любица Кулезич врачки и баячки, и „прогнозаторът” Огнян Стефанов, как той, моля ви се, предвидил нещо, което само идиот нямаше как да не прогнозира?

Народът е БЕЗ СЦЕНАРИЙ! И само онези, които наистина следяха отдавна истинската позиция на този народ, скърцащ със зъби, доведен до полуда от тоталния рекет и държавната организирана престъпност на това управление, знаеха, че това, което се случва сега е НЕИЗБЕЖНО.

АФЕРА предупреждаваше повече от година, че точно от Варна ще тръгне катастрофата за Бойко Борисов и ГЕРБ.

Цветанов обаче обяви, че „се съхранявал” като не четял сайта ни.

Не четеш ли, Цветанов? Не само четеш, ами и под лупа дебнат твоите копои и се чудят как да ни премахнат.

Борисов обяви, че всеки, който критикува Цветанов е от мафията.

Е, дойде Видовден – днес хората не крещят „Мафия!” срещу малцината непродали се журналисти в България, а заклеймиха управлението на ГЕРБ и Бойко Борисов като МАФИЯ.

Afera.bg

 

«