« Върни се назад Публикувано на 15.07.2013 / 21:36

ТРОЯНСКИ КОН НА ГЕРБ ХЕМ ПРЕДАВА ПОРТНИХ, ХЕМ ПРЕДАВА ПАВЕЛ ДИМИТРОВ, ХЕМ СЕ НАТИСКА ЗА РАЙОНЕН КМЕТ

Бившият депутат от ГЕРБ Николай Костадинов, понастоящем шеф на районната организация на ГЕРБ във Владиславово в морската столица, твърде неумело играе ролята на двоен агент. Николай Костадинов, който стартира политическата си кариера в ГЕРБ, толериран от тогавашния председател на организацията във Варна – Павел Димитров, днес брутално предава човека на когото трябва да целува ръката, че го направи и народен представител.

Костадинов не хванат от гората, а от общинска служба по сигурност в кметство „Владиславово” стана общински съветник и депутат от ГЕРБ в предишното Народно събрание точно благодарение на Павел Димитров.

След като Павел Димитров напусна ГЕРБ вместо да го последва мъжката, Николай Костадинов я кара мишоческата и играе и на двата стана.

Костадинов е забелязан да присъства на срещата на „отцепниците” от ГЕРБ в Стара Загора, но по-късно със същия „устрем” се усуква около шефа на ГЕРБ – Варна Иван Портних, като дори си приписва на всеослушание, че ако не бил той във Владиславово Портних никога нямало да спечели кметските избори.

В замяна на митовете, които създава за себе си, Костадинов в момента давал мило и драго ГЕРБ да го направят районен кмет на Владиславово.

Така Николай Костадинов едновременно го „играе” кварталния Джеймс Бонд – ту е до Павел Димитров, ту зад гърба му търчи при Портних.

Сега вече и двамата знаят какво да направят.

Afera.bg

«