« Върни се назад Публикувано на 24.04.2013 / 20:04

СРАМ НЯМАШ ЛИ, ГРАЖДАНИНО ЦВЕТАН ГЕНЧЕВ ЦВЕТАНОВ! КУРВА ЛИ СЕ НАРИЧА ЛИЦЕ, КОЕТО ВЧЕРА ГАЗИ ПРАВОТО, А ДНЕС ГО ЧЕТЕ ПОД ДЮШЕКА, ГРАЖДАНИНО КАЛИН ГЕОРГИЕВ!

Арогантното нахалство, високомерната наглост и цинична безпардонност на бившия вътрешен министър Цветан Цветанов, понастоящем – гражданинът Цветан Генчев Цветанов и на главния секретар на МВР – руският филолог Калин Георгиев и днес потресоха всички онези, които умеят да мислят с главите си, а не с джандарските каски. Отвратително лицемерно Калин Георгиев, който още е част от ВИСШЕТО РЪКОВОДСТВО НА МВР, което газеше закона и правото и обявяваше всеки, още преди да е стартирало срещу него разследване, за „мафиот”, „убиец” и „престъпник”, ревна, че прокуратурата трябвало да работи и по оневиняващи доказателства за обвинените четирима шефове на СДОТО в незаконното подслушване.

„Очаквам, че прокуратурата ще събере и оневиняващи доказателства, каквото задължение има по закон. Мога да ви кажа, че твърдо вярвам, че моите колеги не са извършили престъпление и се надявам в хода на досъдебните производства, които имат за цел да събират доказателства, както за обвинителната, така и за оправдателната версия„, коментира главният секретар на МВР Калин Георгиев пред БНР.

Калин Георгиев очевидно ползва прокуратурата и задълженията и като като мръсна салфетка.

Когато МВР гази, рекетира, отнема бизнеси, прави поръчкови акции за да разчиства територии на този или онзи, когато МВР проска по очи всички неудобни за властта на Боко и Цецо – можеше от телевизионни поръчкови ефири същият Калин Георгиев и Цветан Цветанов да ръсят присъди, квалификации и предварително да ОСЪЖДАТ ВСЕКИ, КОЙТО СИ БЯХА ИЗМИСЛИЛИ КАТО МИШЕНА.

Днес, когато ЛЪСНА ОБЩЕСТВЕНАТА ТАЙНА – ЧЕ МВР Е ВСЪЩНОСТ ДЪРЖАВНАТА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНОСТ, ПОДСЛУШВАЛА, РЕКЕТИРАЛА И ГАЗИЛА ПОРЪЧКОВО, руският филолог Калин Георгиев захленчи, че имало И „презумция за невинност”.

Да, прокуратурата е задължена да търси и оневиняващи доказателства ЗА ВСЕКИ ЕДИН ОБВИНЯЕМ.

Същата тази прокуратура обаче бе превърната в ПРОСТИТУТКА, БРУТАЛНО ИЗНАСИЛЕНА ОТ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ, СТАНИМИР ФЛОРОВ И КОМПАНИЯТА ИМ ОТ СЛУЖБИТЕ.

Самият Цветанов индиректно го призна, поради интелигентността на особената форма на главата си, като каза преди дни, заплашвайки за пореден път, че „онези, които били проверяващи да не стане така да са протичали по разработки”.

ВСИЧКИ, ВСИЧКИ, ВСИЧКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ГЛАВНИЯТ ПРОКУРОР БОРИС ВЕЛЧЕВ, СГЪНАТ КАТО МАКАРОН ОТ МВР-ТО НА ЦВЕТАНОВ, ЗНАЕХА КАК ПЕРСОНАЛНО ЦВЕТАНОВ И СИЕ ШАНТАЖИРАТ, ПРИСТИСКАТ И МАЧКАТ ПРОКУРОРИ И СЪДИИ С МРЪСНИШКИТЕ СПОСОБИ НА СЛУЖБИТЕ, ЗА ДА ИЗПЪЛНЯВАТ ПОРЪЧКИТЕ ИМ.

Всички в съдебната система знаят на какво се дължи БЕЗДЕЙСТВИЕТО НА БОРИС ВЕЛЧЕВ И С КАКВО ГО СЛОЖИХА В ЪГЪЛА. Толкова е мръсно, че дори не става за писане.

И днес, главният секретар да говори за права, за закон, за презумция за невинност, е абсолютен цинизъм.

Калин Георгиев е толкова жалък в обясненията и за Радо Отвертката, че ако се върне в някоя руска детска градина ще му се подиграват и хлапетата.

Радко Димитров не бил изтрил никаква информация, а тя просто била архивирана!?!?

А „фрапиращите разминавания“ между пътните листове на автомобилите за подслущване и реалните им излизания от ведомствения гараж, изобщо не било разминаване, а  „специални задачи, свързани с националната сигурност, които трябвало да изпълняват”.

Калин Георгиев като специалист по „разминаванията” може ли да обясни и КОЙ Е КОМИСИОНЕРЪТ ПО СДЕЛКАТА С АВТОМОБИЛИТЕ ЗА ПОДСЛУШВАНЕ, КАКЪВ ГО ИГРАЕ УОРЛИК В СДЕЛКАТА И КАК РАЗПРЕДЕЛИХА „БЛАГАТА” УОРЛИК И АВЕРИТЕ МУ ЦВЕТАНОВ И ФЛОРОВ?

Още по-нагъл пък в Кърджали бившият вътрешен министър Цветан Цветанов направо обяви, че НИКАКЪВ ИМУНИТЕТ НЯМА ДА ДАВА.

Нямам намерение да се откажа от имунитета си, нито да се оттегля от политиката!”, каза Цветанов.

Гражданинът Цветан Генчев Цветанов очевидно като страхлива мишка ще се крие зад депутатския имунитет и ще разиграва до финал прокуратурата, когато реши да му повдигне обвинение.

Цветан Цветанов вулгарно коментира като брутален лъжец и убийствения доклад на Държавния департамент на САЩ, обвинявайки медиите, че били „написали тенденциозни заглавия”:  „Заглавията в медиите направиха погрешни внушения, които не отговарят на истината за съдържанието на доклада и не са коректни. Никой не обърна внимание на успешните операции срещу наркотрафика и волята на нашето правителство“.

Гражданинът Цветан Генчев Цветанов очевидно е стигнал окончателната висота на особената форма на главата си, щом няма представа, че ВСИЧКИ НИЕ ЧЕТИРИ ГОДИНИ ОБРЪЩАМЕ ВНИМАНИЕ НА БЕЗУМНИТЕ МУ „УСПЕШНИ” ОПЕРАЦИИ СРЕЩУ НАРКОТРАФИКА.

НАРКОТРАФИКА, РЪКОВОДЕН ОТ ВИСИНИТЕ НА ДЪРЖАВАТА.

НАРКОТРАФИКА И БИЗНЕСА С АМФЕТАМИНИ, КОНТРОЛИРАНИ ОТ ДЪРЖАВНАТА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНОСТ С ВИСОКОПОСТАВЕН ЧАДЪР НА МВР-ТО НА ЦВЕТАНОВ И ФЛОРОВ.

Ако този народ, който помете това правителство от улицата, отново си избере тези нагли лъжци и престъпници да го управляват, то това ще означава, че българсаката нация ще влезе в световната история като най-робския калпав народ. Без грам мозък.

Всъщност, какво може да искаме от народ, който единствен в света има поговорка „Преклонена главица сабя не я сече”?

Сложете си главите на дръвника на Борисов и Цветанов.

А филологъг Калин Георгиев ще ви пише присъдите в рими.

Хак да ви е!

Afera.bg

Колаж: Владимир Дойчинов

 

 

 

 

 

«