Пилето реши да се върне на манежа на контрабандата и … бум! Друг Ники е биг-босът
Пилето посещава ареста три пъти през последните 8 години. Последното обвинение срещу него е за контрабанда на 108 тира с китайски стоки през Калотина. Към дело миниват и 170 тира, влезли в България през ГКПП-Кулата. По оценки на съдебната система контрабандата е била за $3,5 млн.
На първа инстанция обаче той е оправдан.
В един момент Ники Пилето реши да замени конспиративния живот на контрабандист с блясъка на прожекторите на светския живот.
Това става в момент, когато вече не е на върха на пирамидата в този бизнес.
Друг е биг-босът на контрабандата у нас. Името му пак е Ники. Но Китаеца. И няма нищо общо с Азис.
Според специзточници на afera.bg Пилето е решил да се върне на манежа на контрабандата, но със снощния взрив бързо са му подрязали крилцата.
Въпреки всичките му обяснения за личен мотив и женска история, Пилето получава взривно кроше именно заради опита си да възвъре позиции на в контрабандата. Според една от версиите е, че той е пресякъл пътеки на Таки и на още един голям играч в тази игра.
Afera.bg