« Върни се назад Публикувано на 09.08.2016 / 8:42

ОПРАВИХМЕ ПОТЪНАЛА БЪЛГАРИЯ, ЧЕ НИЩИМ МАКЕДОНИЯ. ОТ РЕТРОГРАДНИЯ ТИКВОНИЙ БАНКЯНСКИ ЩЕ ДА Е!

аспаруховоНова телевизия, естествено. Понеже България не потъва при всеки що –годе приличен дъжд, понеже у нас не крадат с гъзовете си изобщо, и хич, ама хич, шахти и дерета не са затлачени поголовно, въпреки че приятелски фирми на ГЕРБ усвояват кинти УЖ за да ги чистят, Виктор Николаев и шефът на Пожарната нищят … наводнението в Македония.

Как било, как не било, Николаев е толкова изумен, че дори изрича, че при наводнението в Аспарухово „беше откраднат канал“ /!!!/, а шефът на пожарната, чието име не помним, изрича със сигурността на Бог – аааа, в София това не може да се случи!

Те, в Нова телевизия и по върховете на властта, и без това считат, че София не е България, и обратно.

Оправихме потънала България, че сега нищим Македония.

Както казва Георги Дренчев: „И македонците са същите калъфи като нас, един дъжд и им нема държавата!“

За Аспарухово ШЛЯКАНАТА ПРОКУРАТУРА И ОЩЕ ПО-ШЛЯКАНАТА ВЛАСТ НЕ НАМЕРИ ВИНОВНИ, ЗАЩОТО ВИНОВНИТЕ БЯХА ОТ ГЕРБ. И КРАДЕНЕТО ПРОДЪЛЖАВА.

До следващия дъжд.

Казват, че всичко, което се прецаква сега е от ретроградния Меркурий, в който сме навлезли.

Не. От ретроградния Тиквоний Банкянски ще да е.

Afera.bg

«