« Върни се назад Публикувано на 31.01.2011 / 18:13

„Новата шпага” на Трактора: Предпочитам Семов пред Яне!

 

 

"Аз много по-добре бих се разбирал с Атанас Семов, отколкото с Яне Янев", казва „новата екипна шпага” на Трактора, бившият атакаджия Антон Сираков.

Сираков незнайно как се появи при Алексей Петров. Появата му буквално втрещила и стари пушки на шефа на Съюза за стопанска инициатива Теодор Дечев, научи afera.bg

Както е известно обаче „брилятния” нюх към хора на Трактора е отчайващо успешен.

Пред BNews Семов отказва коментар по темата преди заседанието на ръководството на РЗС на 6 февруари, което трябва да реши съдбата на Яне. Обкръжението на Алексей Петров пък очаквало контраудар от страна на МВР след СРС-скандалите.Близки на "Октопод"-а смятали, че на светло ще бъде изкаран Румен Цайса и главната му роля в контрабандните канали по време на управлението на Тройната коалиция.

Което в определени спецсреди е обществена тайна.

Както вече писа afera.bg Яне бе унизително предаден и изтъргуван от Трактора.

 

Afera.bg

 

«