МВР PICTURES ПРОДЪЛЖАВА ДА ЧУПИ ТЪПОМЕРА, ЗА ДА СИ ПРАВИ СТАТИСТИКАТА. ОПРЯХА И ДО ДЕЦАТА!
МВР продължава да чупи тъпомера и да си прави статистиката на гърба на децата. Вместо кретените под пагон да арестуват самите себе си или най-добре да се гръмнат в тъпите тикви, тръгнали да обикалят дискотеките, където задържали… четирима непълнолетни, тръби варненската дирекция на МВР Шматката.
Кретенската акция завършила с четирима арестувани пияни шофьори и още толкова неправоспособни. Бах мааму! За цяла нощ хванали 12 нарушители, от които четирима тийнейджъри, отишли на дискотека. Че да не би ченгетата да изловиха дилъри, сводници и вся останалая сволач, та опряха и до гимназистите в дискотеките?!
Като сте тръгнали да арестувате пияни, да бяхте закопчали и „трезвения” си главен секретар, който обезврежда пенсионер в продължение на едно денонощие. И през цялата тая дунанма „профи” ръководителят троши акъл и цепи ефира с умозрителни изявления! Били извели съпругата на барикадиралия се, ама той не знаел. Че що да не знае, бре, „трезвенико” Георги Костов, след като не спря да плещиш пред камерите?! Туй то. МВР Pictures. Ташак, музика и парлама!
На снимката: Главният секретар на МВР и местният „корифей“ на милиционерската мисъл Даниел Пашов
Afera.bg