МВР „ДЪРВАРИ РАШКОВ“. ПИАР, МИСИРКИ, ЗЕЛЕНИ СЕРТИФИКАТИ
Голяяяяяямата „новина“ – МВР в акция за фалшиви зелени сертификати.
Ауууу, МВР „Дървари Рашков“ повикали, сбрали мисирките дръжки на микрофони пред някакъв медицински център, изтъпанили някакъв от „Икономическа полиция“, който мърмори тъпоумно, че „имали сигнал“ и че „нищо не мога да кажа“.
Обаче това е водеща новина, защото кретенията на Кирчовци и Рашковци с дърварския пиар трябва да се пласира на ехалето.
И к’во? Нищо.
Лакардия и пропаганда да става, че белким народа да се ваксинира, както гони „норма“ Кирчо Просто/то/.
Тъпанари, без никакво извинение, народа няма да се ваксинира и само тъпанарите не са го разбрали още. Това че налагате абсолютно безсмислен фашизъм с тези идиотски зелени сертификати води до набяването с фалшиви зелени сертификати.
И вината е ваша! Анадънмо?!
Когато свободата и правата на човек са фашизирано нарушени от кретените, които са на власт, хората ще намерят начин да надхидрят ковид фашагите.
Всичко друго е ташак, музика и вести от аланкат МВР Рашков.
Afera.bg