ЛЮБИЦА КУЛЕЗИЧ ЖАЛКА: ЗАЕКВА, ЧЕТЕЙКИ ПО АУТОКЮТО, ГАВРИ СЕ С ПРАВОТО НА ОТГОВОР НА ПЕТЪР СТОЯНОВ – СУМИСТА
Любица Кулезич бе изключително жалка и смешна, когато реши да изплюе нещо, вместо да прочете в ефир правото на отговор на Петър Стоянов – Сумиста, което му бе отказано иначе от нея. И заради което Сумиста написа отворено писмо до медиите, в което нарече Любица Кулезич „от кликата на Цветан Цветанов”. Любица Кулезич, объркана и смехотворна, се взря в аутокюто за да прочете предварително написаната си рецитация, но „техниката” и изигра кофти шега и тя започна да заеква, с което показа абсолютната липса на едно задължително качество за водещ – импровизацията и умението да говориш без да четеш заучени фразички.
Любица Кулезич определи „сайтовете”, които са публикували писмото на Петър Стоянов, които не споменавала „по хигиенични причини” като „зависими от хероин” и зависими от пари, поради „абстиненция”.
Кулезич, истерично и мерзко, точно като пропагандатор от най-евтин фелдфебелски тип, се опита да приложи глуповатия си начин на манипулация и включи адвокатът на Сумиста Иво Найденов, прекъсвайки го непрекъснато, крещейки върху думите му и внушавайки какво е казал адвокатът, без изобщо да го е изговорил.
В крайна сметка Любица Кулезич отсече, че Сумиста лъжел, а България била превърната в „лагер”.
Липсваше нещо в безобразното поведение на Любица Кулезич в ефир и това бе джандарската униформа, в която би могла да бъде облечена, вместо с лилаво будоарно костюмче.
Afera.bg