ОСТАВКА ЗА ФАНДЪКОВА, ОСТАВКА И ЗА БЪЧВАРОВА. ТОВА СА ИДИОТИ, А НЕ УПРАВЛЕНЦИ!
Искам да знам кой ще поеме отговорност за моторизираното безобразие снощи. Десетки хиляди хора будуват, за да могат стотина души, да си начешат крастата и да се легитимират над закона, с помощта на столична община и мвр. Оставка за Фандъкова, Оставка и за Бъчварова. Това са идиоти, а не управленци! … Ако ви пречат моторите Прочети още…