„ПО СВЕТА И У НАС“? НИКОГА ВЕЧЕ!
„По света и у нас“ бях гледал за последно преди минимум 10 години. Снощи (9 януари) поради някакви неясни за самия мен причини и въпреки хигиената ми на гледане, реших да видя как са централните новини на Националната телевизия най-малко 10 години по-късно. Не са! Като за начало един репортер се беше пъхнал в кабината Прочети още…