ДУФАЛАК Е ЕДНО ДОБРО ИМЕ НА ЛЕТИЩЕТО. ЩЕ ИМА ЛИ ПРЕССЪОБЩЕНИЕ ЗА КЕМТРЕЙЛСА!
„Герджиков: Летище „Враждебна“ ще стане „Васил Левски“ Дуфалак е едно добро име на летището. … Премиерът Герджиков посрещна лично първия пътник на летище Дуфалак. … Ще има ли прессъобщение за кемтрейлса! … Това, което не се купува с пари, се купува с много пари, а това, което не се купува с много пари, се купува Прочети още…