НА 31.12 В 12 ЧАСА НЯМА ДА ИМА ПРЕЗИДЕНТ – ЩЕ ЧЕТАТ НОСТРАДАМУС
Не спирам да мисля за тая Българска Коледа. Егати името… Тъпо като онова – Музейко. Като БОРКОР или с У беше…, както и да е. Инфантилна работа. Тва първо. Второто, което ми идва наум е как през цялото време в детската градина носехме по едно руло тоалетна хартия, 5 л. мин. вода, 100 пластмасови чашки Прочети още…