ИМА НЕЩО ГНИЛО И… В СВЕТА ГОРА. С КОГО Е ТАЙНАТА СРЕЩА?! НЯКОЙ ЩЕ ИЗТЕЧЕ В ОБРАТНАТА КАНАЛИЗАЦИЯ
Има нещо гнило в Дания! И в Света гора. Знам, че хайдушката бокова дружина няма нищо общо с вярата, но все още не съм сигурен с кого е тайната среща!? Защо се случва на такова място – имам обясниение. Добре, че предупредих навреме ЦРУ, за да включат звук и светлина. И няколко други разузнавателни централи. Прочети още…