КАК СЕ ИЗПУСКАТ ЕДНИ 25 МИЛИОНА НА ГОДИНА ОТ ТАЗИ КОРУПЦИОННА ПРАКТИКА? И ДОКАТО БОСИЯ БЕРЕ ДУША, А ГАНЬО-ПРЕМИЕР ЛИЧНО МУ Я ОТНЕМА
И въпреки, че сме в смъртната фаза на разобличаването на корупцията в Министерство на транспорта и не само, продажбата на шофьорски книжки продължава! Последните регистрирани случаи са само преди броени дни в Бургас. Как се изпускат едни 25 милиона на година от тази корупционна практика? И докато Босият бере душа, а Ганьо-премиер лично му я Прочети още…