НE ВИ ЛИ Е СРАМ БЕ, НИЩОЖЕСТВА? СЕРИОЗНО, НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ? ПОМИЯРИ! ДЪНОТО, КОЕТО ОБИЧА ДА НАРИЧА СЕБЕ СИ ЖУРНАЛИСТИКА
Не съм изненадан. Нито потресен. Дори не съм погнусен, тъй като отдавна познавам помията и добре знам, че лайната плуват най-отгоре. Въпреки всичко това обаче, не мога да си позволя да замълча. И тези думи тук не са за Ветко и Маринела Арабаджиеви и за това виновни ли са те или не, това е работа Прочети още…