СПРЕТЕ ГО, БЕ! ПРЕМИЕРЪТ – СЛЪНЦЕ: „НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ СПАСЯВАМЕ ЕВРЕИТЕ!“
На стената си във Фейсбук Бойко Борисов /или малоумните му пиари/ пуснаха този идиотски текст! Михаил Пиргов: Ахахаах рева, бе! Премиерът-слънце: Никога повече няма да си спасяваме евреите! Христо Комарницки: Скъпи приятели евреи, извинявайте! Той не е виновен. Ние сме… АФЕРА: Спрете го, бе! Спрете го, че счупи тъпомера на излагацията ни в САЩ! Afera.bg