ДОКАТО ДЪРЖАТ СЪДЕБНАТА СИСТЕМА В РЪЦЕТЕ СИ – ЗА МАФИОТИТЕ НЯМА ОПАСНОСТ! НИЩО ОТ ОНОВА, КОЕТО СЕ СЛУЧИ ПРЕЗ ТЕЗИ 29 ГОДИНИ, НЕ БЕ ВЪЗМОЖНО БЕЗ СЪДЕБНАТА ВЛАСТ!
За кой ли път се опитвам да ви отворя очите … Протестите трябва да са пред Съдебната палата във всички градове, там се крие силата на мафията! Нищо от онова, което се случи през тези 29 години, не бе възможно без съдебната власт. Сценаристите ви пращат да викате срещу поредната надуваема кукла,готови да се разделят Прочети още…