50 милиона гепиха от трезора, един от собствениците му ортак на Васил Божков
Пари и бижута и ценни книжа за близо 50 милиона лева са отмъкнали бандитите при обира на обществен трезор в София в четвъртък вечерта. Трезорът е частна собственост на едно лице от София. Облечените като полицаи грабители са разполагали с подробна информация за организацията на работа в блиндираното помещение. Преди да атакуват, около Прочети още…