Бургаският кмет бута рамо на ГЕРБ и СДС за рекламни транспаранти
Като не мина номера лично градоначалникът издаде заповед в услуга на партията, от която е избран. Незаконният траспарант е поставен на възлово място-зад храм "Св.Кирил и Методий" в Бургас. За това съоражение е прескочена процедурата – няма разрешение от комисията по реклама и от гл.архитект. И всичко това с целта да се угоди Прочети още…