Пияно варненско ченге помете „Сеат Толедо”, чистят с метла подир задника му
На метри от светофара в центъра на „Виница“ от перпендикулярната на ул. „Св. св. Константин и Елена“ се подал друг „Сеат Толедо“, но далеч по-нов модел. Зад волана на по-скъпото возило бил Георги Милев. По думите на Милев сеатът на пияния полицай идвал засилен към центъра. Шофьорът не успял да овладее волана и след 50 Прочети още…