10 млн.евро в Бургас отидоха в канала по ИСПА
Предишните властимащи обаче се кълняха, че пречиствателната се строи за над 100 хилядно население, каквото вече наброява по неофициални данни "Меден рудник",а по официални малко над 85 хиляди.Излиза, че спечеления проект по ИСПА за 10 милиона евро е безсмислен.75% от сумата едва по европрограмата,а 25 % от държавната хазна."Срамота е това, което излиза.Че Прочети още…